PÜKAD

PÜKAD Yönetim Kurulu Üyeleri ŞİŞE CAM’ı ziyaret etti

PÜKAD Yönetim Kurulu Üyeleri ŞİŞE CAM Tuzla binasında Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Ebru ŞAPOĞLU’nu ziyaret etti.

İstanbul ve İzmir’de gerçekleşen ve ŞİŞE CAM’ın da sunumlar yaparak desteklediği PÜKAD PVC Doğrama Montajcısı Mesleki Yeterlilik Seminerleri ve ortak çalışma şartları değerlendirildi ve görüş alış verişinde bulunuldu.

Ziyarete; PÜKAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muzaffer TAMER, PÜKAD Danışmanı Oktay ALPTEKİN, PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi, ADOPEN ADO Grup Başkan Vekili Mustafa KAS, PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi, KOMPEN Marmara Bölge Müdürü Mehmet AKTEKE, PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi, EGE PEN Teknik Satış Müdürü Abdülkadir ERMURAT, PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi, FIRAT PEN Satış ve Pazarlama Müdürü Mehtap ULUCEVİZ, PÜKAD Genel Sekreteri Aynur ACAR ve PÜKAD Basın Danışmanı Kemalettin ERSÖZ iştirak ettiler.

Değerlendirme toplantısına ev sahibi ŞİŞE CAM yetkililerinden Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Ebru ŞAPOĞLU, Ürün Müdürü Esra AYDINOĞLU ve Trakya Cam Kaplamalı ve Enerji Camları Ürün Müdürü Tansu Kumru katıldılar.

KURUMSAL ÜYELERİMİZ