PÜKAD

HABERLER

PÜKAD, TURKEY BUILD İSTANBUL Yapı Fuarı’ndaki Yerini Aldı

18 Ekim 2023

PÜKAD, (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) Turkey build İstanbul Yapı Fuarı’nın fuaye alanındaki standında sektör profesyonelleri ile bir araya geldi. 4 gün süren fuar boyunca sektör tarafından en çok merak edilen konulara açıklık getirerek sektör temsilcilerine rehberlik etti.

1999 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen profil sanayicilerini tek çatı altında buluşturan PÜKAD, (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) sektörün gelişimine yönelik öncü adımlar atmayı sürdürüyor. Köklü tecrübesiyle gücüne güç katarak sektörün çatı kuruluşu haline dönüşen dernek, yapı sektörünün tüm aktörlerini buluşturan Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı’nda da yerini aldı.

Sektör Paydaşlarına Yeni Yol Haritaları Sundu

Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri alanında dünyanın en büyük fuarından olan Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul Fuarı’nda ziyaretçilerin sektörle ilgili sorularını yanıtlayan PÜKAD, her zaman olduğu gibi sektör paydaşlarına yeni yol haritaları sunmayı sürdürdü. 26-29 Nisan tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar, 143 ülkeden 52 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı. PÜKAD’ın fuarın fuaye alanında yer alan standı en çok ziyaret edilen stantlar arasında yerini aldı.

PÜKAD 2023 Yılı 4. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

PÜKAD tarafından 14 Eylül tarihinde, PÜKAD ofisinde gerçekleştirilen 4. Yönetim Kurul Toplantısı’nda Pendik Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İnşaat Teknoloji Bölümü’nde 2022-2023 öğretim ve eğitim gören 5 kız öğrenciye burs verilmesinin devam edilmesine karar verildi.

PÜKAD, (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) 4. Yönetim Kurul Toplantısı’nda yeni öğretim yılında eğitime sunulacak destekler ele alındı.

PÜKAD 2023 Yılı 2. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

PÜKAD tarafından 23 Şubat 2023 tarihinde, Nova Plaza Prime adresinde gerçekleştirilen   2. Yönetim Kurul Toplantısı’nda Pencere ve Kapı Sektörü Derneği  2022 Yılı Türkiye Pencere ve Cam Pazarı Raporunun sektörel paylaşımının yapılmasına karar verildi.

PÜKAD 2023 Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

17 Mart 2023

Türkiye’nin önde gelen profil sanayicilerini tek çatı altında buluşturan PÜKAD’ın Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Nova Plaza Prime adresinde yoğun katılımla 2023-2024 döneminde görev yapacak yönetim kurulu üyelerinin seçilmesiyle gerçekleşti.

Devamı… “PÜKAD 2023 Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Yapıldı”

PÜKAD 2022 Yılı Son Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

2 Şubat 2023

PÜKAD, yılın son yönetim kurulu toplantısını PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın KARSLIOĞLU’nun daveti üzerine Ankara- Sincan’daki İNTERPEN üretim tesisinde gerçekleştirdi.

PÜKAD (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) üyeleri, yılın son buluşması olan 6. Yönetim Kurulu Toplantısı’nda, Ankara- Sincan’da bir araya geldi. Toplantının ardından bir kısım PÜKAD üyelerinin de katılımıyla İNTERPEN profil üretim tesisi gezildi. Tesis gezisine katılan üyeler, yılın son fotoğraf karesinde birlikte poz verdi.

Devamı… “PÜKAD 2022 Yılı Son Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı”

PÜKAD, Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları’nda Her Zamanki Yerini Aldı

1 Şubat 2023

PÜKAD, (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) 2022’nin finaline damga vuran Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’ndaki standında sektör profesyonelleriyle bir araya geldi. Fuar süresince sektör temsilcilerini standında ağırlayarak 2023 beklenti ve hedeflerine projeksiyon tuttu.

Devamı… “PÜKAD, Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları’nda Her Zamanki Yerini Aldı”

PÜKAD, Fırat Plastik’e Ait Cumhuriyet ve Atatürk Mirası Alpullu Şeker Fabrikası ve Atatürk Sanayi Müzesi’ni Ziyaret Etti

Türkiye’nin önde gelen profil sanayicilerini tek çatı altında buluşturan PÜKAD, faaliyetleriyle sektördeki gelişmelerin nabzını tutmayı sürdürüyor. Bu kapsamda ziyaret trafiğini artıran PÜKAD, yönetim kurulu üyeleri ve beraberindeki heyetle Fırat Plastik’e ait Alpullu Şeker Fabrikası’nı ve Atatürk Sanayi Müzesi’ni ziyaret etti.

Devamı… “PÜKAD, Fırat Plastik’e Ait Cumhuriyet ve Atatürk Mirası Alpullu Şeker Fabrikası ve Atatürk Sanayi Müzesi’ni Ziyaret Etti”

PÜKAD 2022 Yılı 5. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

12 Ekim 2022

Derneğimize üyelik baş vurusunda bulunan ÖZGENÇ MAKİNE Üyeliğinin kabulü oy çokluğu ile kabul edilmiştir.

PÜKAD -Pencere ve Kapı Sektörü Derneği 07/09/2022 tarihinde yapmış olduğu 5. Yönetim Kurulu Toplantısında, Plastik Sektörüne nitelik işgücü sağlayan Meslek Liselerine destek verilmesi konusunda hazırlanan protokoller incelenmiştir.

Devamı… “PÜKAD 2022 Yılı 5. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı”

PÜKAD 2022 Yılı 4. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

PÜKAD tarafından 9 Haziran tarihinde, PÜKAD ofisinde gerçekleştirilen 4. Yönetim Kurul Toplantısı’nda Pendik Hazerfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İnşaat Teknoloji Bölümü’nde 2022-2023 öğretim yılında ihtiyaç duyulan PVC profil doğrama malzemelerinin karşılanmasına ve eğitim gören 5 kız öğrenciye burs verilmesine karar verildi.

Devamı… “PÜKAD 2022 Yılı 4. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı”

Merhum Dr. O. Muzaffer TAMER’i Anma Töreni

28 Nisan 2022

PÜKADÜyeleri, Kurucu üyesi ve Onursal Başkanı Merhum Dr. O. Muzaffer TAMER’i   vefatının sene-i devriyesinde kabri başında 26 Nisan 2022 de saygı, sevgi ve özlemle andı.

Devamı… “Merhum Dr. O. Muzaffer TAMER’i Anma Töreni”

KURUMSAL ÜYELERİMİZ