PÜKAD

HABERLER

COVİD 19’un Yarattığı Pandemi Döneminde PÜKAD Toplantıları

9 Ekim 2020

Pandemi öncesinde gerçekleştirilen PÜKAD 2020 Olağanüstü Genel Kurul toplantısından sonra COVİD 19 virüsünün yayılması nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından salgın riskine karşı ilan edilen kurallar çerçevesinde Pükad 2020 Yönetim Kurulu toplantısı ET-INN Restaurant bahçesinde açık alanda gerçekleştirildi.

Devamı… “COVİD 19’un Yarattığı Pandemi Döneminde PÜKAD Toplantıları”

PÜKAD Yıl Sonu Tanışma Yemeği

30 Aralık 2019

2019 yılı son PÜKAD Yönetim Kurulu toplantısı İstanbul Avrupa yakası Divan Hotel de yapıldı.

Pükad Pencere ve Kapı Sektörü Derneği 2019 son Yönetim Kurulu toplantısı, yeni üyelerinin de katılımıyla gündem değerlendirmeleri yapılarak ve 2020 hedefleri görüşerek gerçekleştirdi.

Toplantıda ayrı ayrı söz alan üyeler 2020 yılının Sağlık, Mutluluk, Huzur, Barış ve Bereketli geçmesi temennisinde bulundular.

PÜKAD 2019 yılı son Yönetim Kurulu Toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Ermurat, Onursal Başkan Muzaffer Tamer, Pükad Danışmanı Oktay Alptekin, Yönetim Kurulu Üyesi ve Muhasip Üye Mehmet Akteke, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kas, Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Karslıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mehtap Uluceviz, Adopen Resul İmal, Kompen Mehmet Kanbur, Pükad yeni üyelerinden Roto Frank Yöneticileri Yalkın Yazıcı ve Yusuf Arabacı, Yılmaz Makine Yöneticileri Emre Tümkor ve Serdar Akgül, Pükad Basın Danışmanı Kemalattin Aksöz ve Genel Sekreter Aynur Acar’ın katılımıyla gündem maddelerinin görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla tamamlandı.

Toplantı yeni üyelerle tanışma yemeği ile son buldu.

PÜKAD Onursal Başkanına Bir Ödül Daha!

26 Aralık 2019

PÜKAD Onursal Başkanı Dr. O. Muzffer Tamer Plastik Sektörüne katkıları ve hizmetleri vesilesiyle teşekkür ödülüne layık görüldü.

Devamı… “PÜKAD Onursal Başkanına Bir Ödül Daha!”

PÜKAD Sonbaharı Yeni Üyeleri ile Karşıladı!

7 Ekim 2019

Pükad Pencere ve Kapı Sektörü Derneği 2019 yaz tatilinin bitişiyle sonbaharın ilk toplantısını dernek merkezinde gerçekleştirdi.

PÜKAD Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Ermurat, Yönetim Kurulu Üyesi ve Muhasip Üye Mehmet Akteke, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kas, Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Karslıoğlu, Pidosan A.Ş. Yasin Kapan, ADOPEN A.Ş. Berkant Başaran, Pükad Basın Danışmanı Kemalattin Aksöz ve Genel Sekreter Aynur Acar’ın katılımıyla yapılan Yönetim kurulu toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesi ve ROTO FRANK LTD.ŞTİ. ile YILMAZ MAKİNA SAN. VE TİC.A.Ş.’nin üyeliklerinin oy birliği ile kabul edilmesi ve karara bağlanmasıyla tamamlandı.
Toplantıya misafir olarak katılan REED TÜYAP Genel Müdür Yardımcısı Fatih Özmert ile de 2020 Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı işbirliği hususları görüşüldü.


PÜKAD 20. Yılını ET-INN Restaurant da İftar yemeği ile birlikte kutladı

27 Mayıs 2019

Pükad Yönetim Kurulu üyelerinin, dernek üyelerinin ve sektör paydaşlarının katılımıyla ET-INN Restaurant’da gerçekleşen PÜKAD İftar yemeği derneğin 20. Yıl kutlaması ile birlikte verildi.

PÜKAD iftar yemeğine, Yönetim Kurulu üyeleri PÜKAD Onursal Başkanı Dr. O. Muzaffer Tamer, PÜKAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Ermurat, PÜKAD Muhasip Yönetim Kurulu Üyesi ve KOMPEN Marmara Bölge Müdürü Mehmet Akteke, PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve ADOPEN Başkanlar Kurulu Üyesi Mustafa Kas, PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve FIRAT Plastik Satış-Pazarlama Müdürü Mehtap Uluceviz, Kalite Müdürü Ahmet Koltuk, PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve PİDOSAN Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Karslıoğlu, PÜKAD Kurucu Üyesi Suat Hoşver, PÜKAD yeni üyesi ROTO FRANK Yöneticileri Yalkın Yazıcı, Yusuf Arabacı, EGEPEN Ekrem Pursin, Ekrem Gültekin, ŞİŞE CAM Ürün Yönetim Şefi Sefa Ertan ve REED TÜYAP Genel Müdür Yardımcıları Fatih Özmert ve Sema Topaloğlu ile PÜKAB Yönetim Kurulu Üyeleri İlker Teoman, Fikri Öztürk ve Dernek Müdürü Hale Kuyucu, PÜKAD eski genel sekreteri Erkan Kalyoncuoğlu, PÜKAD Mali Müşaviri Hakay Aydemir, sektör dergisi WINART Dergisi İmtiyaz Sahibi ve PÜKAD Basın Danışmanı Kemalettin Aksöz ve PÜKAD Genel Sekreteri Aynur Acar’ın katılımı ile gerçekleşti.

İftar yemeği, PÜKAD Onursal Başkanı Dr. O. Muzaffer Tamer’in davetlilere yaptığı teşekkür konuşması ve derneğin 20. Yılı vesilesiyle kısa kuruluş hikayesini ve anılarını anlattıktan sonra kesilen 20. Yıl pastası ile son buldu.

Tüm katılımcılara derneğimizi onurlandırdıkları için teşekkür ederiz.

 

Avrasya Pencere 2020

23 Mayıs 2019

Detaylı bilgi için: www.avrasyapencerefuari.com

PÜKAD olarak her yıl desteklediğimiz Pencere ve Kapı Sektörünün biraraya geldiği “Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı” 6-9 Mart 2019 tarihlerinde REED TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapıldı

11 Mart 2019

PÜKAD Onursal Başkanı Dr. O. Muzaffer Tamer ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de yerini aldığı açılış töreniyle fuar kapılarını açtı.

Fuara ilgi önceki yıllara oranla yabancı katılımcı sayısındaki artış ile dikkat çekti. Fuar, Pencere, Kapı ve Cam Sektörünü bir araya getirerek tüm sektörlerin gelişimi için önemli iş birliklerine imza attı.

PÜKAD standının ve üyelerininde büyük ilgi gördüğü Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı gerek ticari ve gerekse ikili görüşmelerle sektöre umut verdi.

 

Pükad Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

22 Şubat 2019

Derneğimizin Olağanüstü Genel  Kurul Toplantısı 14 Şubat 2019 tarihinde derneğin yeni adresinde yoğun katılımla 2019-2020 döneminde görev yapacak Yönetim Kurulu Üyelerini seçilmesiyle gerçekleşti.

PÜKAD Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Açılış ve yoklama, Divan Başkanı ve üyelerin seçiminden sonra Şehitlerimiz için Saygı Duruşu ile başladı.

Kurucu Başkan olarak 20 yıldır PÜKAD Derneğine emeği geçen Dr. O. Muzaffer Tamer’in Onursal Başkan olarak seçilmesiyle yeni Yönetim Kurulu listesinin belirlenerek oylanması ile onaylanmasının ardından Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin seçilmesi ile tamamlandı.

2019-2020 dönemi Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine

Başkan : Abdulkadir ERMURAT
Muhasip Üye : Mehmet AKTEKE
Üye : Mustafa KAS
Üye : Dr. Mehtap ULUCEVİZ
Üye : Yalçın KARSLIOĞLU

YEDEKLER

Üye : Necdet DOĞRUOĞLU
Üye : İ. Haluk TÜRE
Üye : Ahmet KOLTUK
Üye : Ekrem PURSİN
Üye : Berkant BAŞARAN

DENETİM KURULU

Mutlu SUNER
Hasip MUYİR
Seyfettin ASLAN

DENETİM KURULU (YEDEKLER)

Şevket KILIÇ
Hasan YILDIRIM
Suat HOŞVER

DANIŞMA KURULU

Tamer ÖZEN
Oktay ALPTEKİN
Kemalettin AKSÖZ

 

Yeni dönemde yeni yönetim kurulumuza başarılar dileriz.

 


PÜKAD Yönetim Kurulu Yaz Sonu Toplantısını Gerçekleştirdi

24 Eylül 2018

PÜKAD Yönetim Kurulu üyeleri yaz bitimine müteakip 19 Eylül 2018 tarihinde toplandı.

Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muzaffer Tamer’in başkanlığında Dernek merkezinde yapılan toplantıya Dernek Danışmanı İMSAD Yönetim Kurulu Üyesi Oktay ALPTEKİN, KOMPEN Firmasından Mehmet AKTEKE, ADOPEN Firmasından Mustafa KAS, EGEPEN Firmasından Abdülkadir ERMURAT, FIRATPEN Firmasından Mehtap ULUCEVİZ ile Ahmet KOLTUK, PİDOSAN Firmasından Yalçın KARSLIOĞLU, WINART Firmasından Kemalettin AKSÖZ  ve Genel Sekreter Aynur ACAR katıldı.

Toplantıda; 2018 yılı değerlendirmesi yapılarak, 2019 yılı hedefleri ve hazırlıkları konuşuldu.

PÜKAD Üyeleri İftarda Buluştu!

8 Haziran 2018

PÜKAD üyeleri, 7 Haziran günü Yeşilköy Çınar Otel Terası La Delicatesse Restaurant’ta Yönetim Kurulu toplantısı ve devamında Ramazan ayının manevi atmosferinde gerçekleşen bir iftar yemeğinde biraraya geldiler.

PÜKAD Yönetim Kurulu ramazan ayının ülkemize barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunarak, Mesleki Yeterlilik Seminerlerinin devam edeceğinin altını çizdiler.

Türkiye’nin önde gelen Profil üreticilerinin birada bulunduğu ve pencere ve kapı sanayiinin ve ilgili sektörlerinin gelişmesini ve büyümesini sağlamak, sektörde kaliteli üretim ve uygulamaların yapılabilmesi, sektörün enerji verimliliğini daha ciddi ele alması ve MYK Mesleki Yeterlilik Kurumu ile Doğrama Montajcılarının Mesleki Yeterliliğini sağlamak ve üretim kalitesini yükseltmek amacıyla çalışan PÜKAD yeni illerde eğitimlerine devam ediyor.

 

KURUMSAL ÜYELERİMİZ