PÜKAD

HABERLER

PÜKAD Yönetimi Kurulu 2017’nin Son Toplantısını Gerçekleştirdi…

4 Ocak 2018

2018 yılı Fuar hazırlıklarının konuşulduğu Yönetim Kurulu Toplantısı PÜKAD Dernek merkezinde yapıldı.

TÜYAP Beylikdüzü’nde yapılacak olan “2018 Pencere, Kapı ve Cam Fuarı” ile YEM “2018 Yapı Fuarı” hazırlıklarını belirlemek ve 2018 yılı dernek faaliyetlerini belirlemek üzere yapılan kapsamlı bir toplantı ile aylık gündem maddeleride görüşüldü.

Toplantıya PÜKAD Yönetim Kurulu Üyeleri ADOPEN Başkanlar Kurulu Üyesi Mustafa Kas, KOMPEN Marmara Bölge Müdürü Mehmet Akteke, PİDOSAN Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Karslıoğlu, PENTEK Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Doğruoğlu, PİMAŞ Kadir Ermurat, WINART Dergisi İmtiyaz Sahibi Kemalettin Aksöz ve PÜKAD Genel Sekreteri Aynur Acar katıldı.

Toplantı sonunda 2018 için yeni yıl temennileri verildi.

PÜKAD Yönetim Kurulu olarak; 2018 Yılının Ülkemize Barış ve Huzur, tüm Sektöre Bereket ve Başarı ile Vatandaşlarımıza da Sağlık ve Mutluluk getirmesini diliyoruz. Yeni Yılımız Birlik ve Beraberlik İçinde  Kutlu Olsun.

PÜKAD Yönetimi Kurulu Eylül 2017 Toplantısını yaptı.

27 Eylül 2017

Önemli projelerin değerlendirildiği gündem maddelerinin ele alındığı yönetim kurulu toplantısı üyelerin katılımı ile gerçekleşti.

Toplantıya Yönetim Kurulu üyeleri Muzaffer Tamer, Mustafa Kas, Mehmet Akteke, Kadir Ermurat, Kemalettin Aksöz, Aynur Acar katıldı. Devamı… “PÜKAD Yönetimi Kurulu Eylül 2017 Toplantısını yaptı.”

PVC DOĞRAMA MONTAJCISI MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi de zorunluluğu

26 Eylül 2017

Mesleki Yeterlilik Kurumu “Pencere Montajcılarının Mesleki Yeterliliğine Belgelendirme zorunluluğu getirdi.

26 Eylül 2017 tarih ve 30192 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan bir TEBLİĞ ile Ek listenin 27. sırasında 14UY0195-3 Ulusal Yeterlilik Koduyla yer alan “PVC DOĞRAMA MONTAJCISI MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu” yeterlilik belgesi alınması gereken meslekler arasına alınmış olup oldu. Devamı… “PVC DOĞRAMA MONTAJCISI MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi de zorunluluğu”

PÜKAD Florya Develi Restaurant da İftar yemeği verdi

15 Haziran 2017

Pükad Yönetim Kurulu üyeleri ve üyelerinin katılımıyla gerçekleşen PÜKAD İftar yemeği Florya Develi Restaurant’da verildi. Devamı… “PÜKAD Florya Develi Restaurant da İftar yemeği verdi”


PÜKAD Yönetim Kurulu Florya da toplandı

13 Haziran 2017

PÜKAD Yönetim Kurulu, üyeleri ile beraber 2017 de gerçekleşen fuarları değerlendirmek üzere Florya’da bir toplantı yaptı.

TÜYAP Beylikdüzü’nde yapılan “2017 Pencere, Kapı ve Cam Fuarı” ile YEM “2017 Yapı Fuarı”nı değerlendirmek üzere İstanbul Florya’da bir toplantı yapan PÜKAD Yönetim Kurulu, dernek gündem maddeleri ile gerçekleşen fuarları masaya yatırdı. Devamı… “PÜKAD Yönetim Kurulu Florya da toplandı”

ÇCMÖ 2016 Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Sahiplerini Buldu

7 Haziran 2017

PÜKAD Başkanı Dr. Muzaffer Tamer’e Teşekkür Plaketinin takdim edildiği organizasyonda Çatı, Cephe ve Yalıtım Sektör temsilcileri de başarı ve örnek proje uygulamaları ile ödüllendirildi.

B2B Medya Yayın Grubu dergilerinden; Devamı… “ÇCMÖ 2016 Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Sahiplerini Buldu”

PÜKAD Üniversite Seminerleri İle Geleceğe Yatırım Yapıyor!

11 Mayıs 2017

Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nin daveti üzerine PÜKAD olarak Mimarlık Fakültesi öğrenci ve öğretim üyelerine kapsamlı bir seminer verildi.

Pükad’ı temsilen Seminerde; Devamı… “PÜKAD Üniversite Seminerleri İle Geleceğe Yatırım Yapıyor!”

23. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferanslarında PÜKAD olarak yerimizi aldık

3-5 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşen ICCI Fuar ve Konferanslarının açılışı TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez tarafından yapıldı. Devamı… “23. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferanslarında PÜKAD olarak yerimizi aldık”


PÜKAD Meslek Okullarında

PÜKAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. O. Muzaffer Tamer ve Genel Sekreteri Aynur Acar Zincirlikuyu  İSOV Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nin daveti üzerine 28 Mart 2017 tarihinde okulda organize edilen kahvaltılı sohbet buluşmasına katıldı.

Zincirlikuyu  İSOV Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nin her yıl gerçekleştirdiği sektörel iş adamları ve STK’lara yönelik organize ettiği  kahvaltılı sohbet toplantına bu yıl PÜKAD Pencere ve Kapı Sektörü Derneği Başkanı Dr. O. Muzaffer Tamer onur konuğu olarak katıldı. Devamı… “PÜKAD Meslek Okullarında”

Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarında PÜKAD standında organize ettiğimiz kitap imza günü büyük ilgi gördü.

17 Mart 2017

8-11 Mart 2017 tarihlerinde REED TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarında PÜKAD standında organize ettiğimiz kitap imza günü büyük ilgi gördü. Devamı… “Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarında PÜKAD standında organize ettiğimiz kitap imza günü büyük ilgi gördü.”

KURUMSAL ÜYELERİMİZ