PÜKAD tarafından 24 Şubat tarihinde, Sundance Hotel İstanbul’da yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda 2022-2023 döneminde görev alacak yönetim kurulu üyeleri belirlendi.
![](http://pukad.org/wp-content/uploads/2022/04/Screen-Shot-2022-04-28-at-14.35.31-1024x483.jpeg)
![](http://pukad.org/wp-content/uploads/2022/04/Screen-Shot-2022-04-28-at-14.35.38-1024x702.jpeg)
PÜKAD tarafından 24 Şubat tarihinde, Sundance Hotel İstanbul’da yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda 2022-2023 döneminde görev alacak yönetim kurulu üyeleri belirlendi.