PÜKAD

PÜKAD, TURKEY BUILD İSTANBUL Yapı Fuarı’ndaki Yerini Aldı

PÜKAD, (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) Turkey build İstanbul Yapı Fuarı’nın fuaye alanındaki standında sektör profesyonelleri ile bir araya geldi. 4 gün süren fuar boyunca sektör tarafından en çok merak edilen konulara açıklık getirerek sektör temsilcilerine rehberlik etti.

1999 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen profil sanayicilerini tek çatı altında buluşturan PÜKAD, (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) sektörün gelişimine yönelik öncü adımlar atmayı sürdürüyor. Köklü tecrübesiyle gücüne güç katarak sektörün çatı kuruluşu haline dönüşen dernek, yapı sektörünün tüm aktörlerini buluşturan Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı’nda da yerini aldı.

Sektör Paydaşlarına Yeni Yol Haritaları Sundu

Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri alanında dünyanın en büyük fuarından olan Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul Fuarı’nda ziyaretçilerin sektörle ilgili sorularını yanıtlayan PÜKAD, her zaman olduğu gibi sektör paydaşlarına yeni yol haritaları sunmayı sürdürdü. 26-29 Nisan tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar, 143 ülkeden 52 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı. PÜKAD’ın fuarın fuaye alanında yer alan standı en çok ziyaret edilen stantlar arasında yerini aldı.

KURUMSAL ÜYELERİMİZ