PÜKAD

PÜKAD 20. Yılını ET-INN Restaurant da İftar yemeği ile birlikte kutladı

Pükad Yönetim Kurulu üyelerinin, dernek üyelerinin ve sektör paydaşlarının katılımıyla ET-INN Restaurant’da gerçekleşen PÜKAD İftar yemeği derneğin 20. Yıl kutlaması ile birlikte verildi.

PÜKAD iftar yemeğine, Yönetim Kurulu üyeleri PÜKAD Onursal Başkanı Dr. O. Muzaffer Tamer, PÜKAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Ermurat, PÜKAD Muhasip Yönetim Kurulu Üyesi ve KOMPEN Marmara Bölge Müdürü Mehmet Akteke, PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve ADOPEN Başkanlar Kurulu Üyesi Mustafa Kas, PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve FIRAT Plastik Satış-Pazarlama Müdürü Mehtap Uluceviz, Kalite Müdürü Ahmet Koltuk, PÜKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve PİDOSAN Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Karslıoğlu, PÜKAD Kurucu Üyesi Suat Hoşver, PÜKAD yeni üyesi ROTO FRANK Yöneticileri Yalkın Yazıcı, Yusuf Arabacı, EGEPEN Ekrem Pursin, Ekrem Gültekin, ŞİŞE CAM Ürün Yönetim Şefi Sefa Ertan ve REED TÜYAP Genel Müdür Yardımcıları Fatih Özmert ve Sema Topaloğlu ile PÜKAB Yönetim Kurulu Üyeleri İlker Teoman, Fikri Öztürk ve Dernek Müdürü Hale Kuyucu, PÜKAD eski genel sekreteri Erkan Kalyoncuoğlu, PÜKAD Mali Müşaviri Hakay Aydemir, sektör dergisi WINART Dergisi İmtiyaz Sahibi ve PÜKAD Basın Danışmanı Kemalettin Aksöz ve PÜKAD Genel Sekreteri Aynur Acar’ın katılımı ile gerçekleşti.

İftar yemeği, PÜKAD Onursal Başkanı Dr. O. Muzaffer Tamer’in davetlilere yaptığı teşekkür konuşması ve derneğin 20. Yılı vesilesiyle kısa kuruluş hikayesini ve anılarını anlattıktan sonra kesilen 20. Yıl pastası ile son buldu.

Tüm katılımcılara derneğimizi onurlandırdıkları için teşekkür ederiz.

KURUMSAL ÜYELERİMİZ