PÜKAD

2022 Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı

AVRASYA KAPI, PENCERE VE CAM FUARLARI 12 – 16 KASIM 2022 TARİHLERİ ARASINDA TÜYAP İSTANBUL’DA SİZLERLE BULUŞUYOR!

Sektörün liderlerini bir araya getiren Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları, 12- 16 Kasım 2022 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da önemli iş bağlantılarına ev sahipliği yapmaya, yeni pazarlara açılmak ve mevcut pazar paylarını arttırmak isteyenler için etkin bir ticaret platformu olmaya devam edecek.

2021 Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda Rekor Uluslararası Ziyaretçi Akını!

Reed Tüyap tarafından, PÜKAD (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği), PÜKAB (Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği) ve GALSİAD (Girişimci Alüminyum Sanayici ve İşadamları Derneği) iş birliği ile 3-6 Kasım 2021 tarihlerinde eş zamanlı olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 22. Avrasya Pencere Fuarı ve Alüminyum Özel Bölümü, 13. Avrasya Kapı ve 11. Avrasya Cam Fuarları; 11.629’u uluslararası olmak üzere toplam 55.466 sektör profesyoneline ev sahipliği yaparak büyük bir başarıya imza atmıştı.

2021 yılında da hizmet verdiği sektörlerin pencere, alüminyum, kapı ve cam yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari platformu olmaya devam eden fuarlarda, başta Almanya, Bulgaristan, Irak, Romanya ve Rusya olmak üzere; Azerbaycan, Filistin, Gürcistan, İran, İspanya, İtalya, Kazakistan, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Sırbistan, Şili, Tunus, Ukrayna ve Ürdün’ün de aralarında bulunduğu Türkiye dahil 124 ülkeden profesyonel ziyaretçi, sektörün önde gelen üretici firmalar aynı çatı altında buluşmuştu.

T.C. Ticaret Bakanlığı desteği ile İMMİB Genel Sekreterliği koordinatörlüğünde “Avrasya Pencere ve Avrasya Cam” Fuarları sırasında gerçekleşen İkili İş Görüşmeleri ve aynı zamanda TÜYAP’ın fuarcılık endüstrisindeki 40 yıldan fazla deneyimi ve bilgi birikimi ile yurt dışı ofislerinin Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları için organize ettiği profesyonel Alım Heyeti Programı kapsamında toplam 36 ülkeden gelen üst düzey sektörel alıcılar, fuarı ziyaret ederek katılımcılar ile görüşme imkânı buldular.

Business Connect – Avrasya Pencere, Kapı, Cam Global ile Hibrit Fuar Deneyimi

Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları ile eş zamanlı gerçekleşen yeni nesil fuarcılık kapsamında fiziki fuarları destekleyen Business Connect sayesinde, çeşitli sebepler ile fiziki olarak fuar alanına gelemeyen ziyaretçileri katılımcıları ile buluşturmayı başaran Global etkinliği ile katılımcılar ve ziyaretçiler dijital ortamda bir araya gelmişti. Böylece 105 ülkeden 3.200’den fazla ziyaretçinin deneyimlediği Business Connect Programı GLOBAL ile pencere, alüminyum, kapı ve cam sektörleri ilk kez bir hibrit fuar deneyimi yaşadı.

KURUMSAL ÜYELERİMİZ