PÜKAD

2020 Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı 4-7 Mart tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşti.

PÜKAD Pencere ve Kapı Sektörü Derneği olarak her yıl desteklediğimiz “Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı” yine tüm sektör temsilcilerini biraraya getirdi.

PÜKAD Onursal Başkanı Dr. O. Muzaffer Tamer, Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Ermurat ve Pükad Yönetim Kurulu Üyelerinin de yerini aldığı açılış töreniyle fuar kapılarını açtı.

Almanya Fensterbau 2020 Fuarının Corona Virüs Salgını nedeniyle iptal edilmesiyle dünyanın bir çok ülkesinden sektör temsilcilerinin yoğun katılımla ilgi gösterdiği Fuar önemli iş birliklerine imza attı.

Corona Virüs Salgının başlangıç dönemine tesadüf eden Fuar TÜYAP Yönetimi tarafından alınan tedbirlerle güvenli bir şekilde tamamlandı.

PÜKAD standının ve üyelerininde büyük ilgi gördüğü Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı gerek ticari ve gerekse ikili görüşmelerle sektöre umut verdi.

Her yıl olduğu gibi bu yılda PÜKAD olarak sektöre bir kitap daha kazandırıldı. “TEMİZ ENERJİ VE ARTI ENERJİ EVLERİ” adlı yeni kitabı için Onursal Başkanımız Dr. O. Muzaffer Tamer standımızda kitabın tanıtımını gerçekleştirdi ve öğrencilerle enerji verimliliği üzerine sohbet etti.

Fuar süresince standımız Brezilya, İran, Almanya, Rusya, Irak, Fransa, Pakistan gibi bir çok ülkeden katılımcı tarafından ziyaret edilerek derneğimiz hakkında bilgi alındı.

2021 Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarında görüşme temennisiyle fuar son buldu.

REED TÜYAP Yönetimine Fuar boyunca gerek stantlarımıza sağladığı destek ve gerekse Corona Virüs Salgını nedeniyle aldığı tedbirler için teşekkür ederiz.

KURUMSAL ÜYELERİMİZ